Občni zbor PDVS Kanal, obvestilo, zadnji rok oddaje glasovnic bo v petek, 10. december 2021

Dragi člani planinskega društva!

Glede na epidemiološko sliko nič ne kaže, da bi lahko sklicali običajni občni zbor kot v lanskem letu, ko smo ulovili še zadnji vlak, preden je oddirjal. Čeprav druženje še kako pogrešamo, bi to pomenilo tveganje za zdravje nas vseh. Upravni odbor se je zato odločil za organiziranje korespondenčnega občnega zbora, ki bo trajal od 6.12.2021 do 10.12.2021. Tako boste v naslednjem tednu prejeli gradivo, nekateri osebno po pošti (predvsem tisti, katerih nimam g- mailov), ostali po g-malih, nekateri pa boste lahko to prevzeli celo osebno, s podpisom o prevzetju. Tako bomo tudi finančno malo bolj gospodarni. Ta trenutek storite za planinsko društvo največ, če izpolnite glasovnice in jih pošljete na naslov društva, oziroma jih prinesete osebno na sedež PDVS Kanal. S tem boste pripomogli k temu, da društvo ob številnih dejavnostih, ki tudi v teh časih niso zamrle, tudi formalno sklene lansko uspešno leto. Želimo vam, da ostanete zdravi, in da se kmalu spet srečamo tudi v večjem številu.

Prosimo vas, ne pozabite, da je zadnji rok oddaje glasovnic, petek 10. december 2021, po pošti, oziroma osebno na sedežu PDVS Kanal, Gradnikova ulica 3, v Kanalu, v petek, 10.december 2021 od 17.00 do 20,00.

UO PD Valentin Stanič Kanal
Predsednica Katja Žagar